درباره ما

۲۲ سال

  بهترینها برای برترینها

فروشگاه اینترنتی سرندکالا؛ متعلق به گروه تجاری سرند است. سرند یک مجموعه تجاری-مهندسی است؛ که با بهره‌مندی از تخصص و تجربه کارکنان و مشاورین خود درزمینه واردات، فروش و خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، رایانه و همچنین ارایه راهکارهای امنیت شبکه در شهرهای تهران، شیراز، صدرا و ارسنجان فعال می‌باشد. سرند در سال ۱۳۸۱ فعالیت نرم‌افزاری خود را با فروش و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای حسابداری برلیان گسترش داده و تاکنون شرکت‌ها و فروشگاه‌های بسیاری را به این نرم‌افزارها مجهز کرده است. هم‌اکنون نیز فروشگاه اینترنتی سرند کالا به‌عنوان اولین سایت فروش و پشتیبانی  آنلاین نرم‌افزارهای حسابداری برلیان فعالیتهای خود را گسترش داده است. فعالیت‌های حسابداری سرندکالا در قالب مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های پیشرفته حسابداری، خدمات مالی و بازرگانی می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخچه و زمینه‌های فعالیت گروه تجاری سرند اینجا کلیک کنید.

ما در سال ۱۳۸۰ فعالیت تجاری خود را با فروش کامپیوترهای شخصی (PC)، تجهیزات و لوازم اداری مانند؛ سرور، مراکز تلفن، گوشیهای تلفن، فکس، دستگاههای کپی، اسکنر، پرینتر،  نرم افزار، گیم و طراحی و پیاده سازی سیتمهای مالی و بازرگانی  آغاز کردیم.

در ابتدای تاسیس نام فروشگاه خود را مرکز گسترش خدمات رایانه گستر انتخاب کردیم.

ما از سال ۱۳۸۱ فروش کامپیوتر به صورت اقساط ۱۰ ماهه قرض الحسنه را به دانش آموزان و دانش جویان آغاز کردیم. و اولین و تنها فروشگاهی هستیم که کامپیوتر را با اقساط قرض الحسنه در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار می دهیم.

در سال ۱۳۸۲ که اینترنت پر سرعت E1 در ایران فراگیر شد (سرعت ۵۶ کیلوبیت بر ثانیه)، ما تصمیم گرفتیم که فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنیم. با توجه به اینکه نام ما رایانه گستر بود دامنه rgars[.]com را ثبت و وب سایت رایانه گستر را طراحی و پیاده سازی کردیم. اما متاسفانه در آن زمان زیرساختهای لازم برای تجارت الکترونیک در ایران مهیا نبود. مثلا کارت بانکی بسیار کم بود، حالا شما فکر کنید که کسی بخواد با رمز دوم از سایت خرید کنه. بنابراین این پروژه را نیمه کاره رها کردیم و همچنان به فروش کالاهای دیجیتال ادامه دادیم.

در ادامه یک اسکرین شات از صفحه اول وب سایتی که در سال ۱۳۸۲ پیاده سازی کردیم قرار داده ایم.

اولین فروشگاه اینترنتی ایران

سال ۱۳۸۴ بود که رایانه گستر به نامی فراگیر برای برای فروشگاهها و مراکز خدمات کامپیوتری در سراسر ایران بدل شده بود. ما با توجه به استراژی و رویایی که در سر داشتیم تصمیم گرفتیم که؛ از نامی منحصر به فرد در تجارت کالای دیجیتال بهره ببریم، تا تمایز را حفظ کنیم. بنابراین ما در آن سال گروه نجاری سرند را تاسیس کردیم.

گروه تجاری سرند یک مجموعه تجاری-مهندسی است؛ که با بهره‌مندی از تخصص و تجربه کارکنان و مشاورین خود درزمینه واردات، فروش و خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، رایانه و همچنین ارایه راهکارهای امنیت شبکه در شهرهای تهران، شیراز، صدرا و ارسنجان فعال می‌باشد.