بدون تصویر

قیمت نرم افزار حسابداری برلیان

مهندس فرزین عابدین زاده مدیرعامل شرکت نرم افزاری برلیان مهر طی اطلاعیه ای قیمت های جدید نرم افزار حسابداری برلیان را اعلام کرد:

در اطلاعیه برلیان مهر آمده است که؛ با توجه به تورم افسار گسیخته و رکود شدید موجود در بازار، تصمیم گرفته شد که؛ افزایش قیمت و تعرفه سال ۱۳۹۸ نرم افزار حسابداری برلیان از ابتدای اسفند ۹۷ اجرایی گردد.

تعرفه اشتراک های طلایی و کلوپ برلیان، که در کلوپ برلیان، هنگام جستجوی مشتری ملاحظه می شود، فقط برای روز جاری معتبر بوده و ممکن است روز بعدی تعرفه تغییر کند.

بنابراین به اعضای محترم خانواده بزرگ برلیان مهر، هنگام اعلام تعرفه اشتراک طلایی و کلوپ برلیان توصیه می شود؛ در صورت تمایل همان روز پرداخت را انجام دهند، تا در صورت تغییر قیمت ها مشکلی پیش نیاید.

قیمتهای جدید نرم افزار حسابداری برلیان به نحوی تنظیم شده است؛ که هم بتواند جوابگوی حق الزحمه اعضاء تیم برلیان باشد و هم بتواند مشکلات اعضای خانواده بزرگ برلیان را هنگامی که به ما نیاز پیدا می کنند رفع نماید.

قیمت نرم افزار حسابداری برلیان نیز همانند قبل مناسب با قدرت خرید اعضای خانواده بزرگ برلیان و مشتریان جدید در نظر گرفته شده است، تا همچنان فروش بالای خود در بازار را حفظ کند.

قیمت پایه حسابداری مالی برلیان ۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

هدیه سال ۹۸ تیم خدمات و پشتیبانی برلیان

مشترکان کلوپ برلیان هنگام خرید اشتراک سالیانه کلوپ یک هفته اشتراک طلایی هدیه دریافت می کنند.

سرند کالا انتخاب بهترینها برای برترینها

ما را دنبال کنید:

واتس اپ و تماس با پشتیبانی سرندکالا نرم افزار حسابداری برلیان اینستاگرام سرندکالا تلگرام سرندکالا پشتیبانی نرم افزار حسابداری برلیان

لطفا پرسشهای خود درباره نرم افزار حسابداری برلیان را در بخش دیدگاه این مقاله بنویسید و برای ما ارسال کنید؛ تا کارشناسان ما در اسرع وقت به صورت رایگان پاسخگوی شما باشند.