مدیریت مالی یکی از مهم ترین عامل در رشد و بقای یک کسب و کار  است.

وقتی ایده ای را در سر دارید به همه جوانب آن توجه دارید به جز مدیرت مالی ایده و کسب و کارتان

ما اینجا هستیم تا در این مورد به شما کمک کنیم:

پکیج های حرفه ای نرم افزار  جامع مالی بازرگانی برلیان

 سیستم جامع تحت وب و یکپارچه مالی بازرگانی برلیان ۹۵

این پکیج مناسب شرکتهای پیمانکاری، شرکت های تولیدی، شرکت های پخش، عمده فروشی ها، رستوران ها، هتلها و فروشگاههای زنجیره ای که دارای شعبات متعدد هستند می باشد.

قیمت این پکیج از ۶٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان شروع می شود.

 

 سیستم یکپارچه مالی بازرگانی برلیان ۹۵ به همراه حقوق دستمزد

این پکیج مناسب شرکتهای پیمانکاری، شرکت های تولیدی، شرکت های پخش، عمده فروشی ها، رستوران ها، هتلها و فروشگاههای زنجیره ای می باشد.

قیمت این پکیج از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ شروع می شود.

 

 

 سیستم یکپارچه مالی بازرگانی برلیان ۹۵

این پکیج مناسب شرکتهای پیمانکاری، شرکت های تولیدی، شرکت های پخش، عمده فروشی ها، رستوران ها، هتلها و فروشگاههای زنجیره ای، که به نرم افزار جامع حقوق و دستمزد بی نیازند؛ می باشد.

قیمت این پکیج از ۱٫۷۰۰٫۰۰۰ شروع می شود.

 پکیج های خاص و کاربردی نرم افزارهای حسابداری اصناف برلیان ۹۵

 سیتم حسابداری برلیان ۹۵ ویژه رستوران ها، فست فودها باقابلیت پشتیبانى مانیتورهاى لمسى نسخه پیشرفته

این سیستم با قابلیت تعریف اطلاعات کامل غذاها، ایجاد طرف حساب و تعیین و کنترل اعتبار مشترکین اعتباری، امکان تسویه با مشترکین اعتباری و پرسنل، ایجاد کد اشتراک، امکان اتصال به کارتخوان بانک های مختلغ تعریف کاربر صندوق و تعیین شیفت، چاپ فاکتور در ابعاد مختلف و امکانات بسیار دیگر می باشد.

شروع قیمت از ۹۵۰٫۰۰۰ تومان

 سیتم حسابداری برلیان ۹۵ ویژه رستوران ها، فست فودها باقابلیت پشتیبانى مانیتورهاى لمسى نسخه ساده

این سیستم با قابلیت تعریف اطلاعات غذاها، ایجاد طرف حساب، امکان تسویه با مشترکین اعتباری و پرسنل، ایجاد کد اشتراک، امکان اتصال به کارتخوان بانک های مختلف تعریف کاربر صندوق و تعیین شیفت، چاپ فاکتور در ابعاد مختلف و امکانات بسیار دیگر می باشد.

شروع قیمت از ۶۰۰٫۰۰۰ تومان

 سیتسم حسابداری برلیان ۹۵ ویژه لوازم خانگی ها و موبایل فروشی ها

این سیستم با قابلیت تعریف اطلاعات کامل کالاها به همراه شماره سریال، ایجاد طرف حساب و تعیین و کنترل اعتبار مشتریان اعتباری، امکان درج نوع تسویه در فاکتور، امکان اتصال به کارتخوان بانک های مختلف، اتصال به بارکدخوان، ثبت هزینه و درآمد، چاپ فاکتور در ابعاد مختلف، قابلیت چاپ دفترچه اقساط، تعریف ضامن، پیگیری و ارسال پیامک در موعد سررسید اقساط، محاسبه جریمه دیرکرد و امکانات بسیار دیگر می باشد.

شروع قیمت از ۷۴۰٫۰۰۰ تومان

 سیتسم حسابداری برلیان ۹۵ ویژه تعمیرگاههای موبایل، کامپیوتر و لوازم الکتریکی با قابلیت ارسال پیامک

این سیستم با قابلیت تعریف اطلاعات کامل کالاها به همراه شماره سریال، ایجاد طرف حساب و تعیین و کنترل اعتبار مشتریان اعتباری، امکان درج نوع تسویه در فاکتور، امکان اتصال به کارتخوان بانک های مختلف، اتصال به بارکدخوان، ثبت هزینه و درآمد، چاپ رسید پذیرش دستگاه در ابعاد مختلف، تعریف تعمیرکار و محاسبه پورسانت تعمیرکاران، صدور فاکتور فروش بهمراه ریز کالاها و خدمات صورت گرفته، اطلاع رسانی وضعیت کالا به مشتری از طریق پیامک و امکانات بسیار دیگر می باشد.

شروع قیمت از: ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان