شیوه های پرداخت

ما در سرندکالا تمام تلاش خود را می‌کنیم؛ تا به ساده‌ترین روش ممکن کالاها و خدماتمان را در اختیار دوستان و مشتریان گرانقدر قرار دهیم.

 

 این روش پرداخت سریع‌ترین، بهترین و امن‌ترین روش برای خریدهای اینترنتی و آنلاین می‌باشد.

دوستان سرندکالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای شما ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید گزینه درگاه بانک سامان را انتخاب و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:

    • شماره کارت  (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )
    • رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
      برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
    • CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
  • تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

توصیه اکید ما استفاده از درگاه معتبر بانکی برای پرداخت آنلاین در هنگام ثبت سفارش می‌باشد ولی در مواردی که درگاه‌های پرداخت دچار مشکل هستند، گزینه کارت به‌کارت را برای دوستان خود فعال کرده‌ایم.

شما با انتخاب گزینه کارت به‌کارت سفارش خود را ثبت کنید و مبلغ سفارش را به شماره کارت ۶۲۷۴۱۲۱۱۹۴۴۴۳۶۸۰ به نام غلامرضا رحیمی واریز و رسید را به شماره ۹۳۶۵۵۹۹۸۴۶ واتساپ کنید.

پس از بررسی و دریافت تأییدیه بخش مالی پیامکی مبنی بر ثبت سفارش برای شما ارسال می‌شود و به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود.

 

ما با بیش از بیست سال فعالیت تجاری بازرگانی در شهرهای تهران، شیراز و ارسنجان و بیش از ده هزار مشتری ثابت حضوری با صدور سرند کارت امکان خرید اعتباری را برای دوستان خود فراهم آورده‌ایم.

این روش فعلاً برای خریدهای کم‌حجم و کمتر از مبلغ سه میلیون تومان در شهر شیراز فعال می‌باشد و به‌زودی در شهرهای تهران و کرج نیز فعال می‌شود.
لازم به ذکر است که گزینه ارسال توسط پیک را باید برای پرداخت در محل فعال کنید.