bixby

Bixby دستیار هوشمند

دستیار هوشمند سامسونگ  BIXBY اکنون با دوربین این گوشی هم ترکیب شده و از واقعیت افزوده و فناوری یادگیری عمیق (Deep Learning) برای ارائه اطلاعات هوشمند درباره محیط پیرامون کاربر استفاده می‌کند.

وقتی دوربین را روی صحنه‌ای قرار می‌دهید، Bixby از تشخیص و شناسایی آنی اشیا استفاده کرده و اطلاعات مربوط به آنها را مستقیما روی تصویر نشان می‌دهد. در عین حال کاربر می‌تواند زبان و ارزهای خارجی را بصورت همزمان و با استفاده از Live Translation به زبان و ارز خود تبدیل کرده و همزمان با یادگیری اطلاعات مربوط به پیرامون خود، اقدام به خرید محصولاتی کند که در دنیای واقعی می‌بیند و یا حتی میزان کالری مصرفی خود در هر روز را هم پیگیری کند.

Bixby با فراگیری رفتار شما در استفاده از ویژگی ها و اپلیکیشن ها به حتی شیوه ی مورد نظر شما در استفاده از آنها، بتدریج کارایی بهتری پیدا کرده و سودمندتر می شود.

با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید.

Bixby به شما کمک می کند تا بر روی چیزی که بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنید. این سرویس علایق شما را فرا می گیرد و برای انجام بهتر کارها، کنترل برنامه ها و سرویسهای دلخواه تان را در دست می گیرد.

با Bixby سرگرمی‌های بیشتری داشته باشید.

از فعالیت‌های دلخواه خود در سطحی جدید لذت ببرید. از Bixby بخواهید موسیقی از بلندگو پخش کند، تلفن همراه‌تان را به تلویزیون متصل کند، بازی‌های پرطرفدار را نمایش دهد و موارد متعدد دیگر!

راحت‌تر مسافرت کنید

به کمک bixby می توانید زبان‌های خارجی را ترجمه کنید و وضعیت پرواز خود را به روز نمایید. با دغدغه کمتر، بیشتر سفر کنید.

در خانه آسوده خاطر باشید

از Bixby برای تنظیم تایمر، تغییر کانال‌های تلویزیون و کنترل دستگاه‌های هوشمند خانگی استفاده کنید. با خیال راحت لم بدهید و کارها را به Bixby بسپارید.

راحتی بیشتر در رانندگی را از Bixby بخواهید

حین رانندگی از Bixby بخواهید به تماس‌ها جواب بدهد یا به Bluetooth وصل شود.

حین حرکت کارها از Bixby کمک بگیرید

حین حرکت، کارها را به کمک Bixby انجام دهید.
از Bixby بخواهید حالت صرفه‌جویی مصرف انرژی را فعال کند، آب‌وهوا را بررسی کند یا یادآوری تنظیم نماید.

و نکاتی دیگر در باره بیکس بای

Bixby تنها لهجه‌ها و گویش‌های انگلیسی (بریتانیا)، انگلیسی (ایالات متحده)، آلمانی (آلمان)، ایتالیایی (ایتالیا)، کره‌ای (کره جنوبی)، چینی ماندارین (چینی) و اسپانیایی (اسپانیا) را تشخیص می‌دهد. سایر زبان‌ها متعاقباً پشتیبانی خواهند شد.
* استفاده از Bixby ممکن است در موقعیت‌های مشخصی محدود باشد و در حالت ضبط رسانه (ویدیو/بازی/صدا)، حین تماس (شامل تماس خروجی)، اتصال در DeX Station،‏ حالت DeX، حداکثر صرفه‌جویی مصرف انرژی، حالت اضطراری، Kids Mode و MirrorLink™‎ بدون محدودیت ممکن باشد.
* دستگاه و تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
* در حال حاضر برای گوشی‌های Galaxy S10/S10+/S10e/Note9/S9/S9+/Note8/S8/S8+ ارائه می​شود.
* موجود بودن یا نبودن خدمات ممکن است بسته به کشور/اپراتور تلفن همراه/زبان/مدل دستگاه/نسخه سیستم عامل متفاوت باشد.
* Bixby برنامه‌های انتخاب شده را کنترل می‌کند، پشتیبانی سایر برنامه‌ها متعاقباً اضافه خواهد شد.
* اطلاعات ورود Samsung Account و اتصال شبکه (Wi-Fi یا شبکه دیتا) مورد نیاز می باشد.
* ممکن است رابط کاربری بر اساس نوع دستگاه متفاوت باشد.
* برای کنترل سایر دستگاه‌ها از طریق Bixby لازم است همه دستگاه‌ها در SmartThings ثبت شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از وب‌سایت SmartThings به نشانی (www.samsung.com/smartthings) بازدید کنید.