bixby

Bixby دستیار هوشمند

دستیار هوشمند سامسونگ  BIXBY؛ اولین بار روی گشی سامسونگ S8 و S8+ عرضه شد.

کاربران با استفاده از گفتار خود (وُیس)، متن و یا لمس گوشی با این تکنولوژی جدید سامسونگ ارتباط و تعامل برقرار می کنند.

دستیار هوشمند سامسونگ با استفاده از تکنولوژی و فناوری یادگیری عمیق (Deep Learning)؛ بسیاری از کارهایی را که ما در گوشی انجام می دهیم، قادر است به صورت اتوماتیک انجام دهد.

وقتی دوربین را روی صحنه‌ای قرار می‌دهید، Bixby از تشخیص و شناسایی آنی اشیا استفاده کرده و اطلاعات مربوط به آنها را مستقیما روی تصویر نشان می‌دهد.

در عین حال شما می‌توانید زبان و ارزهای خارجی را بصورت همزمان و با استفاده از Live Translation به زبان و ارز خود تبدیل کنید..

همچنین همزمان با یادگیری اطلاعات مربوط به پیرامون خود، اقدام به خرید محصولاتی کنید، که در دنیای واقعی می‌بینید و یا حتی میزان کالری مصرفی خود در هر روز را اندازه گیری و پیگیری کنید.

این سیستم هوشمند با فراگیری رفتار شما در استفاده از ویژگی ها و اپلیکیشن ها و حتی شیوه ی مورد نظر شما در استفاده از آنها، بتدریج کارایی بهتری پیدا کرده و سودمندتر می شود.

با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید.

Bixby به شما کمک می کند، تا بر روی چیزی که بیشترین اهمیت را دارد؛ تمرکز کنید. این سرویس علایق شما را فرا می گیرد و انجام بهتر کارها، کنترل برنامه ها و سرویسهای دلخواه تان را در دست می گیرد.

با Bixby سرگرمی‌های بیشتری داشته باشید.

از فعالیت‌های دلخواه خود در سطحی جدید لذت ببرید.

شما می توانید از Bixby بخواهید موسیقی را از بلندگو پخش کند، تلفن همراه‌تان را به تلویزیون متصل کند، بازی‌های پرطرفدار را نمایش دهد و همچنین موارد متعدد دیگر!

راحت‌تر مسافرت کنید

به کمک bixby می توانید زبان‌های خارجی را ترجمه کنید و وضعیت پرواز خود را به روز نمایید و با دغدغه کمتر، بیشتر سفر کنید.

در خانه آسوده خاطر باشید

از Bixby برای تنظیم تایمر، تغییر کانال‌های تلویزیون و کنترل دستگاه‌های هوشمند خانگی استفاده کنید. با خیال راحت لم بدهید و کارها را به او بسپارید.

راحتی بیشتر در رانندگی را از Bixby بخواهید.

حین رانندگی از Bixby بخواهید به تماس‌ها جواب بدهد یا به Bluetooth وصل شود.

حین حرکت کارها از Bixby کمک بگیرید.

حین حرکت، کارها را به کمک Bixby انجام دهید. از آن بخواهید حالت صرفه‌جویی مصرف انرژی را فعال کند، آب‌وهوا را بررسی کند یا یادآوری تنظیم نماید.

و نکاتی دیگر در باره بیکس بای

Bixby تنها لهجه‌ها و گویش‌های انگلیسی (بریتانیا)، انگلیسی (ایالات متحده)، آلمانی (آلمان)، ایتالیایی (ایتالیا)، کره‌ای (کره جنوبی)، چینی ماندارین (چینی) و اسپانیایی (اسپانیا) را تشخیص می‌دهد. سایر زبان‌ها متعاقباً پشتیبانی خواهند شد.

* استفاده از دستیار هوشمند سامسونگ ممکن است در موقعیت‌های مشخصی محدود باشد و در حالت ضبط رسانه (ویدیو/بازی/صدا)، حین تماس (شامل تماس خروجی)، اتصال در DeX Station،‏ حالت DeX، حداکثر صرفه‌جویی مصرف انرژی، حالت اضطراری، Kids Mode و MirrorLink™‎ بدون محدودیت ممکن باشد.

* دستگاه و تصاویر صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

* موجود بودن یا نبودن خدمات ممکن است بسته به کشور/اپراتور تلفن همراه/زبان/مدل دستگاه/نسخه سیستم عامل متفاوت باشد.

* Bixby برنامه‌های انتخاب شده را کنترل می‌کند، پشتیبانی سایر برنامه‌ها متعاقباً اضافه خواهد شد.

* اطلاعات ورود Samsung Account و اتصال شبکه (Wi-Fi یا شبکه دیتا) مورد نیاز می باشد.

* ممکن است رابط کاربری بر اساس نوع دستگاه متفاوت باشد.

* برای کنترل سایر دستگاه‌ها از طریق این سیستم هوشمند لازم است همه دستگاه‌ها در SmartThings ثبت شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از وب‌سایت SmartThings به نشانی (www.samsung.com/smartthings) بازدید کنید.

سرند کالا انتخاب بهترینها برای برترینها

ما را دنبال کنید:

واتس اپ و تماس با پشتیبانی سرندکالا نرم افزار حسابداری برلیان اینستاگرام سرندکالا تلگرام سرندکالا پشتیبانی نرم افزار حسابداری برلیان

لطفا پرسشهای خود درباره این تکنولوژی جدید سامسونگ را در بخش دیدگاه این مقاله بنویسید و برای ما ارسال کنید؛ تا کارشناسان ما در اسرع وقت به صورت رایگان پاسخگوی شما باشند.