کلوپ برلیان بستر پشتیبانی آنلاین حسابداری برلیان

بر اساس اعلام مهندس عابدین زاده؛ دارندگان و اعضای خانواده بزرگ نرم‌افزار حسابداری برلیان می‌توانند، با عضویت در کلوپ برلیان خدمات نرم‌افزارهای قدرتمند حسابداری برلیان را، از تیم پشتیبانی برلیان؛ که متشکل از تعدادی از کارشناسان خبره برلیان می‌باشد، دریافت نمایند.

تغییر در روال‌های خدماتی برلیان

به همین ترتیب نیز روال‌های پشتیبانی و خدمات نرم افزارهای قدرتمند حسابداری برلیان، براساس نیاز و سلیقه خانواده برلیان تغییرات بنیادین کرده است.

خدمات کلوپ برلیان نیز به‌صورت بهینه‌شده، در سامانه پشتیبانی درون برنامه‌ای نرم‌افزارهای برلیان “سپاس”، در دسترس خانواده برلیان قرارگرفته است.

تجربه‌ای شیرین‌تر از قبل

اعضای خانواده بزرگ برلیان می‌توانند، با ثبت‌نام در کلوپ برلیان و با استفاده از سامانه پشتیبان اینترنتی سریع برلیان (سپاس)، از داخل نرم‌افزارهای حسابداری برلیان، با تیم پشتیبان برلیان در ارتباط باشند و هنگام کار با نرم‌افزارهای حسابداری برلیان تجربه‌ای بهتر و شیرین‌تر از قبل را داشته باشند.

همچنین شما دارندگان و اعضای خانواده بزرگ برلیان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره راجع به نرم افزارهای حسابداری برلیان، می‌توانید پرسشهای خود را در بخش دیدگاه این خبر  ارسال فرمایید؛ تا کارشناسان ما و  دیگر استفاده‌کنندگان و اعضای خانواده بزرگ نرم‌افزار حسابداری برلیان به‌صورت رایگان پاسخگوی شما باشند.

 

شماره موبایل پشتیبانی برلیان

فروشگاه اینترنتی سرندکالا اولین و تنها مرکز مشاوره و فروش آنلاین نرم‌افزارهای حسابداری برلیان؛ شماره ۰۹۳۶۵۵۹۹۸۴۶ را به پشتیبانی نرم‌افزارهای حسابداری برلیان اختصاص داده تا همیشه آخرین وضعیت تیم خدمات و پشتیبانی را به اطلاع اعضای کلوپ برلیان برساند. (لطفا در صورت نیاز به خدمات حسابداری برلیان عدد ۱ را از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره فوق ارسال نمایید، تا در اولین فرصت کارشناسان سرندکالا پاسخگوی شما باشند.)

ایمیل‌های تیم خدمات حسابداری برلیان

brilsoftiran@gmail.com
brilsoftiran@yahoo.com

سرند کالا انتخاب بهترینها برای برترینها

ما را دنبال کنید:

اینستاگرام سرندکالا تلگرام سرندکالا پشتیبانی نرم افزار حسابداری برلیان

 

 

لطفا پرسشهای خود درباره نرم افزارهای حسابداری برلیان را در بخش دیدگاه این مقاله بنویسید و برای ما ارسال کنید؛ تا کارشناسان ما در اسرع وقت به صورت رایگان پاسخگوی شما باشند.