کلوپ برلیان بستر پشتیبانی آن لاین حسابداری برلیان

براساس اعلام مهندس عابدین زاده؛ دارندگان و اعضای خانواده بزرگ نرم افزار حسابداری برلیان می توانند، با عضویت در کلوپ برلیان خدمات نرم افزارهای قدرتمند حسابداری برلیان را، از تیم پشتیبانی برلیان؛ که متشکل از تعدادی از کارشناسان خبره برلیان می باشد، دریافت نمایند.

تغییر در روال های خدماتی برلیان

به همین ترتیب نیز روال های پشتیبانی و خدمات نرم افزارهای قدرتمند حسابداری برلیان، براساس نیاز و سلیقه خانواده برلیان تغییرات بنیادین کرده است.

خدمات کلوپ برلیان نیز به صورت بهینه شده، در سامانه پشتیبانی درون برنامه ای نرم افزارهای برلیان “سپاس”، در دسترس خانواده برلیان قرار گرفته است.

تجربه ای شیرین تر از قبل

اعضای خانواده بزرگ برلیان می توانند، با ثبت نام در کلوپ برلیان و با استفاده از سامانه پشتیبان اینترنتی سریع برلیان (سپاس)، از داخل نرم افزارهای حسابداری برلیان، با تیم پشتیبان نرم افزارهای برلیان در ارتباط باشند و هنگام کار با نرم افزارهای حسابداری برلیان تجربه ای بهتر و شیرین تر از قبل را داشته باشند..

همچنین شما دارندگان و اعضای خانواده بزرگ نرم افزارهای حسابداری برلیان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره راجع به نرم افزارهای حسابداری برلیان، می توانید پرسشهای خود را در بخش دیدگاه این خبر برای ما ارسال فرمایید؛ تا کارشناسان ما و  دیگر استفاده کنندگان و اعضای خانواده بزرگ نرم افزار حسابداری برلیان به صورت رایگان پاسخگوی شما باشند.

 

شماره موبایل پشتیبانی برلیان

وب سایت سرندکالا شماره ۰۹۳۶۵۵۹۹۸۴۶ را به  پشتیبانی نرم افزار حسابداری برلیان اختصاص داده تا همیشه آخرین وضعیت تیم خدمات و پشتیبانی نرم افزارهای حسابداری برلیان را به اطلاع اعضای کلوپ برلیان برساند. (لطفا در صورت نیاز به خدمات حسابداری برلیان عدد ۱ را از طریق واتساپ، تلگرام یا پیامک به شماره فوق ارسال نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان سرندکالا پاسخگوی شما باشند.)

ایمیلهای تیم خدمات حسابداری برلیان


brilsoftiran@gmail.com
brilsoftiran@yahoo.com

سرند کالا انتخاب بهترینها برای برترینها

ما را دنبال کنید:

واتس اپ و تماس با پشتیبانی سرندکالا نرم افزار حسابداری برلیان اینستاگرام سرندکالا تلگرام سرندکالا پشتیبانی نرم افزار حسابداری برلیان

لطفا پرسشهای خود درباره نرم افزارهای حسابداری برلیان را در بخش دیدگاه این مقاله بنویسید و برای ما ارسال کنید؛ تا کارشناسان ما در اسرع وقت به صورت رایگان پاسخگوی شما باشند.