مدیریت ارتباط با مشتریان

امکان CRM یا ارتباط با مشتریان

 نرم افزار حسابداری برلیان این ماژول را برای آن دسته از شرکتها و کسب و کارهایی فراهم کرده است؛ که تمایل دارند، تمامی تماس های مشتریان و کارمندان خود را به صورت متمرکز ثبت و درخواست های مشتریان خود را از این طریق CRM پیگیری و مدیریت نمایند.
مدل CRM طراحی شده از نرم افزار مرکز داده های تیم پشتیبانی نرم افزارهای برلیان برگرفته شده است؛ که نتیجه ۱۰ سال بازنگری و تجربه کاری با این سیستم، با روشی ساده و قابل درک برای بازاریان و شرکتها می باشد.

CRM برلیان؛ یک شبیه سازی قوی و کاربردی از گردش کار بنگاههای تجاری ایرانی

این مدل CRM با مدلهای موجود CRM در وب سایتها و بازار تا حدودی تفاوت دارد.

CRM برلیان بر پایه  پیشنهادات مشتریان برلیان و گردش کار بنگاههای تجاری کشور طراحی، پیاده سازی و تکمیل شده است. بنابراین یک سیستم کاربردی می باشد، که هیچ هزینه اضافی را بر دوش صاحبان کسب و کار و بنگاههای تجاری تحمیل نمی کند.

دارندگان نرم افزار حسابداری برلیان می توانند نسخه رایگان ارتباط با مشتریان را یک ماه تست و بررسی نمایند.

برای نصب رایگان سامانه ارتباط با مشتریان نرم افزار حسابداری برلیان لطفا کد اشتراک یا شماره سریال نرم افزار حسابداری برلیان را از طریق واتساپ تلگرام یا پیامک برای ما ارسال کنید.

واتس اپ و تماس با پشتیبانی سرندکالا نرم افزار حسابداری برلیان اینستاگرام سرندکالا تلگرام سرندکالا پشتیبانی نرم افزار حسابداری برلیان

شماره همراه: ۰۹۳۶۵۵۹۹۸۴۶

هرگونه پرسش راجع به سیستمهای حسابداری برلیان را در دیدگاه این مقاله بنویسید؛ تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما پاسخ دهند.